Спеціалізація на аксесуарах

З асортиментом у більш ніж 18 000 найменувань, ХАМА є одною з провідних аксесуарних компаній, що спеціалізується у сфері Фото, Відео, Аудіо, Комп’ютерної техніки, Телекомунікацій та налічує більш ніж 2400 співробітників по всьому світі.

В головному офісі в Монгаймі (Німеччина) працює 1440 осіб, які своєю щоденною працею намагаються досягти максимального успіху в спільній справі ХАМА. Це також стосується Дочірніх підприємств, Торгівельних партнеріk

Присутність ХАМА є дійсно глобальною, завдяки якісним продуктам, службам підтримки та кваліфікованим пар

Сучасна техніка в дії

Від самого початку філософія ХАМА полягає в застосуванні найбільш досконалих технічних засобів для забезпечення и покращання якісних та кількісних показників діяльності.

Логістичний та вантажний центр, якого було введено в дію в 1997 році, був значно розширений в 2006. Завдяки величезній спроможності зберігання товарів, оптимізації операційних процесів та автоматичному руху товарів було встановлено нові стандарти в логістиці та службі постачань.

Управління що ґрунтується на якості

Велика увага також надається Управлінню Якістю шляхом інвестицій у професійний персонал та тестове устаткування задля забезпечення відповідності найвищим стандартом контролю якості.

З огляду на це тільки 100% якісний товар відвантажується з логістичного дистрібуційного центру.