Драйвери

Для роботи з мишами, клавіатурами або гарнітурами, цифровими камерами, ISDN-картками та ТБ-тюнерами в цьому розділі Ви зможете завантажити драйвери та програмне забезпечення для продукції ХАМА.

 1. Ігрові маніпулятори

  Драйверна підтримка для Ігрових Маніпуляторів: для Double Action AirGrip, ПК-Геймпада "Whitestorm" та джойстика "Outlandish" або для гоночного керма – тут Ви можете завантажити драйвери для Ігрових Маніпуляторів.

 2. Миші

  Драйверна підтримка для мишей ХАМА: для Luna, Ergo або Wheely Mouse, для бездротових або ігрових мишей – тут Ви можете завантажити найновіші драйвери та ПЗ.

 3. Клавіатури

  Тисніть клавіші: для цифрових кейпадів та інших клавіатур завантажте актуальні драйвери.

 4. Headsets

  Here you will find drivers for download that allow special effects like 7.1 surround sound, equalizer settings and profile settings.

 5. mp3-плеєр

  Найркаща підтримка: тут Ви знайдете драйвери та додаткову інформацію для mp3-плеєрів. Насолоджуйтесь музикою.

 6. ПДА/КПК

  Для аксесуарів для КПК, наприклад клавіатур та кейпадів, оновлення драйверів знаходяться тут.

 7. Bluetooth

  Завантаження для різноманітних Bluetooth-пристроїв. Конфігураційні утіліти, драйвери та їх оновлення – все це можна завантажити тут.

 8. Firewire

  Найсвіжіше ПЗ для обміну даними через FireWire.

 9. Мережа

  Останні версії програмного забезпечення для мережевих пристроїв ХАМА: бездротових точок доступу, роутерів або PCI-карт та для Ethernet пристроїв – все це можна завантажити тут.

 10. Картки розширення

  Масив программного забезпечення для карт розширення для ПК/Ноутбуків – тут можна завантажити сумісне програмне забезпечення та драйвери.

 11. USB

  Для аксесуарів з USB-інтерфейсом: адаптерів, кабелів та хабів, карток пам’яті та картрідерів а також для USB-накопичувачів та Веб-камер – можна завантантажити програмне забезпечення тут.